FELHÍVÁS 2014/2015 I. FÉLÉVES JUTTATÁSOKRA Szociális ösztöndíj pályázat, városi tanulóbérlet igénylés és kollégiumi felvételi ELSŐS HALLGATÓK számára
Szociális ösztöndíj

Kedves Hallgatók!

Gratulálunk a sikeres felvételihez! A Szegedi Tudományegyetem polgáraként számos támogatásra, ösztöndíjra lehettek jogosultak. Ebben az időszakban az alap-, mester-, osztatlan és felsőoktatási szakképzésen elsőéves hallgatók mellett a 2013/2014-es tanév II. félévében passzív státuszú hallgatók is pályázhatnak.

1. Rendszeres szociális ösztöndíj

Rendszeres szociális ösztöndíj támogatásra azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2013. november 27. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal és nyújtottak be / csatoltak rendszeres szociális ösztöndíj kérelmi adatlapot a pályázati határidő lejártáig.
Nem szükséges, hogy lezárt pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Új, beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá az ösztöndíj kérelmi adatlapot!
A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

2. Városi tanulóbérlet

Helyi közlekedési bérletre azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2013. november 27. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal és nyújtottak be / csatoltak városi tanulóbérlet igénylési adatlapot a pályázati határidő lejártáig.
Nem szükséges, hogy lezárt pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Új, beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá a városi tanulóbérlet igénylési adatlapot!
A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

3. Kollégiumi felvételi eljárás

A 2014/2015. tanévre vonatkozó kollégiumi férőhely iránti kérelemmel kapcsolatos eljárás részleteiről a mellékletben tájékozódhattok.

A rendszeres szociális támogatás és a bérlet igénylésének, a kollégiumi felvételi kérelem benyújtásának ideje:
2014. július 25. (péntek) 08:00 – 2014. augusztus 8. (péntek) 23:59.

Fontos!

Hiánypótlási lehetőséget is biztosítunk, melyre az Általános szociális helyzetfelmérő adatlap beadását követően, 2014. augusztus 9. (szombat) 06:00 és 2014. augusztus 12. (kedd) 18:00 között lesz lehetőség.

Érdeklődni a jutter@ehok.u-szeged.hu email címen lehet!

A beadáshoz segítséget az alábbi dokumentumokban és videóban találhattok:

Videó

Csatolmány címe: ETR Regisztráció

Csatolmány címe: Pályázati Útmutató

Csatolmány címe: Modulo 2 helyzetfelmérő tájékoztató

Csatolmány címe: Igazoláslista

Csatolmány címe: Egyszerűsített igazoláslista

Csatolmány címe: Igazolások keltezése

Csatolmány címe: Pontrendszer

Csatolmány címe: Szubjektív pontrendszer

Csatolmány címe: Kollégium kiírás

Letöltés