FELHÍVÁS 2014/2015 I. FÉLÉVES JUTTATÁSOKRA: rendszeres szociális támogatás, helyi közlekedési bérlet és felsős hallgatók kollégiumi felvételije
Szociális ösztöndíj

Kedves Hallgatók!

1. Rendszeres szociális ösztöndíj

Rendszeres szociális ösztöndíj támogatásra azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2013. november 27. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal és nyújtottak be / csatoltak rendszeres szociális ösztöndíj kérelmi adatlapot a pályázati határidő lejártáig.
Nem szükséges, hogy lezárt pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Új, beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá az ösztöndíj kérelmi adatlapot!
A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

2. Városi tanulóbérlet

Helyi közlekedési bérletre azok a hallgatók pályázhatnak, akik rendelkeznek (2013. november 27. után benyújtott) általános szociális helyzetfelmérési adatlapon meghatározott szociális pontszámmal és nyújtottak be / csatoltak városi tanulóbérlet igénylési adatlapot a pályázati határidő lejártáig.
Nem szükséges, hogy lezárt pontozott legyen az általános szociális helyzetfelmérő adatlap, csak véglegesített (Új, beadva) űrlap szükséges ahhoz, hogy csatolni lehessen hozzá a városi tanulóbérlet igénylési adatlapot!
A meghatározott pontszám a későbbiekben átkerül a csatolt űrlapokra.

3. Felsős hallgatók kollégiumi felvételije

A 2013/2014. tanévre vonatkozó kollégiumi férőhely iránti kérelemmel kapcsolatos eljárás részleteiről a mellékletben tájékozódhattok.

A rendszeres szociális támogatás és a bérlet igénylésének, a kollégiumi felvételi kérelem benyújtásának ideje:

2014. április 28. (hétfő) 00:01 – 2014. május 30. (péntek) 23:59.

Fontos!

Aki rendelkezik 2013. november 27. után beadott, lezárt pontozott pályázattal, annak nem kötelező újra beadnia, elegendő ahhoz hozzácsatolni a kapcsolódó űrlapot/űrlapokat.

Érdeklődni a jutter@ehok.u-szeged.hu email címen lehet!

Csatolmány címe: Egy főre jutó jövedelem

Csatolmány címe: Egyszerűsített igazoláslista

Csatolmány címe: Szubjektív pontrendszer