ITC EGYETEMI ÉS FŐISKOLAI ORSZÁGOS EGYÉNI ÉS CSAPAT BAJNOKSÁG 2012/2013.
Sport
ITC EGYETEMI ÉS FŐISKOLAI ORSZÁGOS EGYÉNI ÉS CSAPAT BAJNOKSÁG 2012/2013. A verseny célja: Az országos egyetemi és főiskolai bajnoki címek elnyerése A verseny védnökei: Prof. Dr. Szabó Gábor, az SZTE rektora Prof. Dr. Kiss Ádám, a MEFS elnöke A helyszín és a rendező: A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség megbízásából az SZTE Sportközpont (www.sport.u-szeged.hu) és a Squash Club Szabadidőközpont 6725 Szeged, Kenyérgyári út 3. Tel.:62-469-120 www.squashclub.hu A versenyszámok: Női és férfi egyéni és csapatverseny (1 nő és 2 férfi) A versenyen indulhatnak: A MEFS általános versenykiírásának megfelelő hallgatók http://www.mefs.hu/!/hu/versenysport/szabalyzatok A verseny kezdete: 2013. február 02. (szombat) 10.00 óra. A nevezési határidő: 2013. január 28. (hétfő) 22.00 óráig e-mailben (szeged@squashclub.hu). A regisztrációs díj: A MEFS előírása szerint 500 Ft/fő. Helyszínen: 1000 Ft/fő. Az előzetes befizetésről szóló igazolást be kell mutatni. A sorsolás: A kiemelések ismeretében a verseny napján reggel 10.00-kor a helyszínen. A lebonyolítás: Dunlop versenylabdákkal, svájci rendszerben, minden helyet kijátszunk, európai számolással (11-ig minden labdamenet pontot ér), 3 nyert szettig. A csapatverseny: Egy intézményből 1 leány és 2 fiú alkothat egy csapatot. (Több csapat nevezését is elfogadunk egy intézményből). Az elért egyéni helyezések pontszámainak összege határozza meg a csapatverseny végeredményét! A versenybíróság: Bednár László az SZTE Sportközpont MEFS referens Takács Zoltán az MF(S)SZ hivatalos bírója Pápai Miklós a Squash Club Szeged A díjazás: Érem és kupadíjazás a győzteseknek és a helyezetteknek. A játékvezetés: A bíráskodás mindenki számára kötelező. A mérkőzés játékvezetője az azonos pályán lejátszott előző mérkőzés győztese. A bírókat – amennyiben az azonos pályán lejátszott előző mérkőzés győztesét valamelyik játszó fél nem fogadja el – a versenybíróság jelöli ki. Az elődöntőkben és a helyosztókon a szövetség által delegált hivatalos játékvezető. A mérkőzések időpontja: A verseny során a versenybíróság által megadott időpontok az érvényesek. Aki a jelen rendelkezést megszegi, azt a versenybíróság kizárhatja. A versenybíróság által kiírt időpontokhoz képest 10 (tíz) perc a várakozási idő, ezután a meg nem jelent versenyző automatikusan 3:0-ra veszít. Az irányadó szabályok: Egyebekben a World Squash Federation (WSF) ill. az MF(S)SZ szabályai. Egyéb: Minden résztvevőt meghívunk egy ebédre! Az öltözőkben és a verseny helyszínén hagyott tárgyakért a rendezőség nem vállal felelősséget. Minden résztvevőnek jó versenyzést és sok sikert kívánunk!
Létrehozva 2013-01-14 12:06:09 UTC