Tanári mesterszakos tanulmányi ösztöndíjak
Tanulmányi ösztöndíj
Tanári mesterszakos tanulmányi ösztöndíjak Kedves tanári mesterszakos hallgatók! A 2011. május 17-i megbeszélésen elhangzott kéréseket az Egyetemi Szenátus a 2011. október 24-i Szenátuson kerül napirendre, amennyiben a testület támogatja az előterjesztésünket, abban az esetben lehetőségünkhöz mérten életbe lép a Rendszeres Tanulmányi Ösztöndíj Szabályzat módosítás, miszerint a besorolásnál három kalapot hozunk létre (BTK, TTIK, JGYPK), és ezekbe az ösztöndíjkalapokba az anyakarotok szerint sorolunk be Titeket illetve az utolsó négy lezárt félév törzslap átlagotokat vesszük figyelembe. Az Összefüggő Szakmai Gyakorlaton résztvevő hallgatók, hallgatói munkavégzési díj kérdésében az Oktatási vezetőség október közepére ígért választ. A válaszról haladéktalanul tájékoztatunk minden egyes érintettet. Üdvözlettel: Görbe Tamás TTIK HÖK Szeged, 2011. október 13.
Létrehozva 2011-10-13 05:32:23 UTC